Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Cholesterol | 50 MGM |
| Sodium | 40 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 7 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |
Gerber
Gerber Chicken and Gravy, Sitter 2nd Foods - 2.5 Ounces
Net Wt 0.32 lb
$2.19 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Cholesterol | 50 MGM |
| Sodium | 40 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 7 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |