Ingredients
Bleached Wheat Flour Partially Hydrogenated Soybean Oil Water Salt
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
- Kosher
124 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 138 mg |
| Total Carbohydrate | 20 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 1 % |
| Iron | 1 % |
Glicks
Glicks Noodles, Wide, Chow Mein - 12 Ounces
Net Wt 0.66 lb
$5.49 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
National shipping available
Ships Mon-Wed via 2-Day or faster.
Order by 12am (EST) for Next Day Shipping.
OU, CRC, Parve
Ingredients
Bleached Wheat Flour Partially Hydrogenated Soybean Oil Water Salt
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
- Kosher
124 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 138 mg |
| Total Carbohydrate | 20 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 1 % |
| Iron | 1 % |