Claims
- Low Fat
180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 25 mg |
| Sodium | 170 mg |
| Total Carbohydrate | 16 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 15 g |
| Protein | 11 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 40 % |
| Iron | 0 % |
Gopi
Gopi Yogurt, Lowfat, Indian Style - 2 Pounds
Net Wt 0 lb
$6.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Low Fat
180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 25 mg |
| Sodium | 170 mg |
| Total Carbohydrate | 16 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 15 g |
| Protein | 11 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 40 % |
| Iron | 0 % |