$0.52 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Low Sodium
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 125 mg |
| Total Carbohydrate | 18 g |
| Dietary Fiber | 8 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 10 % |
Goya
Goya Prime Premium Black Beans, Low Sodium - 15.5 Ounces
Net Wt 1.12 lb
$2.19 each
$1.67 each *
SNAP
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Low Sodium
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 125 mg |
| Total Carbohydrate | 18 g |
| Dietary Fiber | 8 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 10 % |