110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 9 mg |
| Total Carbohydrate | 22 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 13 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 12 % |
| Vitamin C | 17 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 5 % |
Goya
Goya Ripe Plantains - 11 Ounces
Net Wt 0 lb
$5.49 each
SNAP
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ripe Plantains, Vegetable Oil (May Contain Soybean Oil and/or Palm Oil).
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 9 mg |
| Total Carbohydrate | 22 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 13 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 12 % |
| Vitamin C | 17 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 5 % |