$1.46 off
4% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Keto
- Pescatarian
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 45 mg |
| Sodium | 105 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 6 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |
Goya
Goya Sardines, in Tomato Sauce - 15 Ounces
Net Wt 1.07 lb
$4.79 each
$3.33 each *
SNAP
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Keto
- Pescatarian
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 45 mg |
| Sodium | 105 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 6 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |