Ingredients
Mackerel, Tomato Sauce, Salt.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Paleo
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 30 MGM |
| Sodium | 300 MGM |
| Total Carbohydrate | 7 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 3 GRM |
| Protein | 9 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 2 % |
Grace
Grace Classic Mackerel in Tomato Sauce - 155 Grams
Net Wt 0.42 lb
$1.69 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Mackerel, Tomato Sauce, Salt.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Paleo
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 30 MGM |
| Sodium | 300 MGM |
| Total Carbohydrate | 7 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 3 GRM |
| Protein | 9 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 2 % |