130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 580 mg |
| Total Carbohydrate | 3 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |
Gwaltney Great Dogs Traditional Jumbo Hot Dogs - 16 Ounces
Net Wt 1.21 lb
$4.63 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 580 mg |
| Total Carbohydrate | 3 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |