Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- FODMAP
- Keto
- Pescatarian
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 295 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 24 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 1 % |
| Iron | 1 % |
Healthy N Fit
Healthy N Fit 100% Egg Protein, Vanilla Ice Cream Flavor - 12 Ounces
Net Wt 0.99 lb
$37.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- FODMAP
- Keto
- Pescatarian
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 295 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 24 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 1 % |
| Iron | 1 % |