Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 17 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 15 g |
| Protein | -1 g |
Ibarra
Ibarra Chocolate - 19 Ounces
Net Wt 1.19 lb
$7.49 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 17 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 15 g |
| Protein | -1 g |