Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- Prebiotics
- Keto
- Pescatarian
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 105 mg |
| Total Carbohydrate | 8 g |
| Dietary Fiber | 4 g |
| Sugars | 3 g |
| Protein | 20 g |
| Calcium | 40 % |
| Iron | 6 % |
Iconic
Iconic Protein Drink, Chocolate Truffle - 11.5 Ounces
Net Wt 1 lb
$4.49 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- Prebiotics
- Keto
- Pescatarian
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 105 mg |
| Total Carbohydrate | 8 g |
| Dietary Fiber | 4 g |
| Sugars | 3 g |
| Protein | 20 g |
| Calcium | 40 % |
| Iron | 6 % |