$1.82 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Ingredients
Purified Water, Soybean Oil, Palm Kernel and Palm Oil, Salt, Mono and Diglycerides, Lecithin (Soy), Vinegar, Natural Flavor, Vitamin A Palmitate, Beta Carotene (Color).
Claims
- Gluten Free
- Kosher
35 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 95 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 10 % |
Imperial
Imperial Spread, 27% Vegetable Oil - 45 Ounces
Net Wt 45 oz
$6.81 each
$4.99 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Purified Water, Soybean Oil, Palm Kernel and Palm Oil, Salt, Mono and Diglycerides, Lecithin (Soy), Vinegar, Natural Flavor, Vitamin A Palmitate, Beta Carotene (Color).
Claims
- Gluten Free
- Kosher
35 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 95 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 10 % |