Ingredients
Organic Wholegrain Wheat Flour Barley Malt Cane Sugar Olive Oil Currants Yeast Sea Salt Cinnamon
Claims
- Low Fat
- Organic
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Whole Grains
- Plant Based
- Pescatarian
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 95 mg |
| Total Carbohydrate | 17 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 3 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |
Certified Organic
Judys Breadsticks
Judys Breadsticks Divine Dipping Sticks, Sweet Currant Twigs - 6 Ounces
Net Wt 0.4 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Organic Wholegrain Wheat Flour Barley Malt Cane Sugar Olive Oil Currants Yeast Sea Salt Cinnamon
Claims
- Low Fat
- Organic
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Whole Grains
- Plant Based
- Pescatarian
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 95 mg |
| Total Carbohydrate | 17 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 3 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |