Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Plant Based
- Pescatarian
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 60 mg |
| Total Carbohydrate | 35 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 34 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 100 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 0 % |
Jumex
Jumex Nectar, Guava - 12 Ounces
Net Wt 0.79 lb
$0.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by today
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Plant Based
- Pescatarian
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 60 mg |
| Total Carbohydrate | 35 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 34 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 100 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 0 % |