Ingredients
Buckwheat Flour Water
300 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 60 g |
| Dietary Fiber | 6 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 10 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
JFC
Kajino Hon Juwari Soba 200g - 200 Grams
Net Wt 0.46 lb
$8.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
100% Buckwheat Noodle
Ingredients
Buckwheat Flour Water
300 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 60 g |
| Dietary Fiber | 6 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 10 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |