Claims
- Low Sodium
- Dairy Free
- Gluten Free
- Vital Clean
- Pescatarian
- Kosher
- High Fiber
190 Calories Per Serving*
| Total Fat | 15 GRM |
| Saturated Fat | 3.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3.5 g |
| Monounsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 105 MGM |
| Total Carbohydrate | 16 GRM |
| Dietary Fiber | 7 GRM |
| Sugars | 5 GRM |
| Protein | 5 GRM |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |
KIND
KIND Bar, Salted Caramel Dark Chocolate Nut - 1.4 Ounces
Net Wt 0.06 lb
$2.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
National shipping available
Ships Mon-Wed via 2-Day or faster.
Order by 12am (EST) for Next Day Shipping.
Claims
- Low Sodium
- Dairy Free
- Gluten Free
- Vital Clean
- Pescatarian
- Kosher
- High Fiber
190 Calories Per Serving*
| Total Fat | 15 GRM |
| Saturated Fat | 3.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3.5 g |
| Monounsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 105 MGM |
| Total Carbohydrate | 16 GRM |
| Dietary Fiber | 7 GRM |
| Sugars | 5 GRM |
| Protein | 5 GRM |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |