Ingredients
Pasteurized Part-Skim Milk, Cheese Culture, Salt, Enzymes.
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 190 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 7 g |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 0 % |
Krasdale
Krasdale Cheese, Part-Skim, Mozzarella, Low-Moisture - 8 Ounces
$3.00 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Gluten free. EST 1908. Real. krasdalefoods.com. Made in the USA.
Ingredients
Pasteurized Part-Skim Milk, Cheese Culture, Salt, Enzymes.
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 190 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 7 g |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 0 % |