120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 45 mg |
| Sodium | 490 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Protein | 14 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 15 % |
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 45 mg |
| Sodium | 490 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Protein | 14 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 15 % |
We believe that building a strong community is about more than
just the bottom line.
We strive to make a positive impact in the communities we
serve.