$0.29 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 90 mg |
| Total Carbohydrate | 32 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 33 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 0 % |
La Yogurt
La Yogurt Probiotic Formula Yogurt, Lowfat, Blended, Mango - 6 Ounces
Net Wt 0 lb
$1.29 each
$1.00 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 90 mg |
| Total Carbohydrate | 32 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 33 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 0 % |