$0.29 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 100 mg |
| Total Carbohydrate | 34 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 29 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 15 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 25 % |
| Iron | 0 % |
La Yogurt Probiotic Rich & Creamy Low Fat Yogurt Strawberry - 6 Ounces
Net Wt 0.4 LB
$1.29 each
$1.00 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 100 mg |
| Total Carbohydrate | 34 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 29 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 15 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 25 % |
| Iron | 0 % |