$0.67 off
1% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Low Fat
- Gluten Free
250 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2.5 g |
| Saturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 135 mg |
| Total Carbohydrate | 46 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 41 g |
| Protein | 10 g |
| Vitamin A | 25 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 30 % |
| Iron | 0 % |
La Yogurt
La Yogurt Probiotic Yogurt, Lowfat, 1% Milkfat, Mango - 32 Ounces
Net Wt 0 lb
$3.66 each
$2.99 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Low Fat
- Gluten Free
250 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2.5 g |
| Saturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 135 mg |
| Total Carbohydrate | 46 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 41 g |
| Protein | 10 g |
| Vitamin A | 25 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 30 % |
| Iron | 0 % |