Claims
- Gluten Free
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 GRM |
| Saturated Fat | 4.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 15 MGM |
| Sodium | 95 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 4 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Land O Lakes
Land O Lakes Butter with Olive Oil & Sea Salt - 7 Ounces
Net Wt 7.68 oz
$5.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Gluten Free
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 GRM |
| Saturated Fat | 4.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 15 MGM |
| Sodium | 95 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 4 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |