Claims
- Fat Free
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 26 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 45 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |
Lowes Foods
Lowes Foods Fresh Smart Red Potatoes - 5 Pounds
Net Wt 5.07 lb
$3.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Fat Free
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 26 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 45 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |