$1.10 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 27 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 4 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 8 % |
| Iron | 60 % |
Malt O Meal
Malt O Meal Cereal, Farina, Original - 18 Ounces
Net Wt 18 oz
$4.59 each
$3.49 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 27 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 4 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 8 % |
| Iron | 60 % |