$0.04 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- No Artificial Colors
- Only Naturally Sweetened
190 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 g |
| Saturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 800 mg |
| Total Carbohydrate | 26 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Sugars | -1 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Iron | 10 % |
Maruchan
Maruchan Soup, Ramen Noodle, Shrimp Flavor - 3 Ounces
Net Wt 0.2 lb
$0.49 each
$0.45 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Colors
- Only Naturally Sweetened
190 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 g |
| Saturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 800 mg |
| Total Carbohydrate | 26 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Sugars | -1 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Iron | 10 % |