$1.50 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 350 MGM |
| Total Carbohydrate | 17 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
McCain
McCain Classic Fries - 32 Ounces
Net Wt 32 oz
$6.49 each
$4.99 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 350 MGM |
| Total Carbohydrate | 17 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |