Ingredients
Pasteurized Milk, Cheese Culture, Salt, Enzymes, Vitamin A Palmitate.
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Keto
- Pescatarian
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 190 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 20 % |
| Iron | 0 % |
Miller's
Miller's Cheese 100% Natural Light String Cheese Mozzarella Cheese Individually Wrapped - 12 Ounces
Net Wt 0.79 LB
$10.69 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Pasteurized Milk, Cheese Culture, Salt, Enzymes, Vitamin A Palmitate.
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Keto
- Pescatarian
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 190 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 20 % |
| Iron | 0 % |