Claims
- Sugar Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Keto
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 300 mg |
| Total Carbohydrate | 18 g |
| Dietary Fiber | 15 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 2 % |
Mission
Mission Carb Balance Tortillas, Whole Wheat, Soft Taco - 12 Ounces
Net Wt 0.78 lb
$5.69 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Sugar Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Keto
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 300 mg |
| Total Carbohydrate | 18 g |
| Dietary Fiber | 15 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 2 % |