Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 270 mg |
| Total Carbohydrate | 16 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |
Mission
Mission Tortillas, Flour, Fajita, Super Soft - 23 Ounces
Net Wt 1 lb
$4.49 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 270 mg |
| Total Carbohydrate | 16 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |