Claims
- Low Fat
240 Calories Per Serving*
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Sodium | 205 mg |
| Total Carbohydrate | 47 g |
| Sugars | 20 g |
| Protein | 9 g |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 25 % |
Mueslix
Mueslix Cereal - 15.3 Ounces
Net Wt 1.1 lb
$7.29 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Low Fat
240 Calories Per Serving*
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Sodium | 205 mg |
| Total Carbohydrate | 47 g |
| Sugars | 20 g |
| Protein | 9 g |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 25 % |