100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 GRM |
| Saturated Fat | 2.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 18 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 17 GRM |
| Protein | 1 GRM |
Nestle
Nestle Hot Chocolate, Drink Tablets - 6 Tablets
Net Wt 20.16 oz
$7.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 GRM |
| Saturated Fat | 2.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 18 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 17 GRM |
| Protein | 1 GRM |