Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
190 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 880 mg |
| Total Carbohydrate | 29 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 4 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Nongshim
Nongshim Noodle Soup, Bowl, Spicy Seafood Flavor - 3 Ounces
Net Wt 0.3 lb
$1.39 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
190 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 880 mg |
| Total Carbohydrate | 29 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 4 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |