$0.10 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 115 mg |
| Total Carbohydrate | 27 g |
| Dietary Fiber | 2 8 |
| Sugars | 13 g |
| Protein | 11 g |
| Vitamin A | 40 % |
| Vitamin C | 30 % |
| Calcium | 20 % |
| Iron | 2 % |
NuGo
NuGo Nutrition Bar, Vanilla Yogurt - 1.75 Ounces
Net Wt 0.12 lb
$2.09 each
$1.99 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 115 mg |
| Total Carbohydrate | 27 g |
| Dietary Fiber | 2 8 |
| Sugars | 13 g |
| Protein | 11 g |
| Vitamin A | 40 % |
| Vitamin C | 30 % |
| Calcium | 20 % |
| Iron | 2 % |