$1.14 off
5% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Ingredients
Oranges Navel
68 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1.4 mg |
| Total Carbohydrate | 17.6 g |
| Dietary Fiber | 3.1 g |
| Sugars | 11.9 g |
| Protein | 1.3 g |
| Vitamin A | 6.9 % |
| Vitamin C | 11.3 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 0 % |
Sunkist
Oranges Navel
Net Wt 1.18 LB
$3.14 each
$2.00 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Oranges Navel
68 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1.4 mg |
| Total Carbohydrate | 17.6 g |
| Dietary Fiber | 3.1 g |
| Sugars | 11.9 g |
| Protein | 1.3 g |
| Vitamin A | 6.9 % |
| Vitamin C | 11.3 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 0 % |