Claims
- Organic
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Keto
- Pescatarian
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 230 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 20 % |
| Iron | 0 % |
Certified Organic
Organic Valley
Organic Valley Cheese, Finely Shredded, Italian Blend - 6 Ounces
Net Wt 0.39 lb
$5.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Organic
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Keto
- Pescatarian
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 230 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 20 % |
| Iron | 0 % |