$0.50 off
1% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Organic
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Keto
- Pescatarian
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 430 mg |
| Total Carbohydrate | -1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 0 % |
Certified Organic
Organic Valley
Organic Valley Cheese, Greek Style, Feta - 8 Ounces
Net Wt 0.5 lb
$6.49 each
$5.99 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Organic
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Keto
- Pescatarian
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 430 mg |
| Total Carbohydrate | -1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 0 % |