$1.35 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 80 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Parkay
Parkay Vegetable Oil Spread, Whipped - 41 Ounces
Net Wt 2.67 lb
$7.34 each
$5.99 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 80 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |