Claims
- Low Fat
- Vegetarian
- Kosher
320 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 390 MGM |
| Total Carbohydrate | 66 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 12 GRM |
| Protein | 11 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 8 % |
| Iron | 20 % |
Pepperidge Farm
Pepperidge Farm Bagels, Plain, Mini, Pre-Sliced - 12 Bagels
Net Wt 17.33 oz
$4.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Low Fat
- Vegetarian
- Kosher
320 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 390 MGM |
| Total Carbohydrate | 66 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 12 GRM |
| Protein | 11 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 8 % |
| Iron | 20 % |