$1.20 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Super Foods Core
- Pescatarian
320 Calories Per Serving*
| Total Fat | 19 g |
| Saturated Fat | 1.5 g |
| Polyunsaturated Fat | 4.5 g |
| Monounsaturated Fat | 12 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 45 mg |
| Total Carbohydrate | 25 g |
| Dietary Fiber | 4 g |
| Sugars | 18 g |
| Protein | 13 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 8 % |
Perfect Bar
Perfect Bar Almond Butter Bar - 2.3 Ounces
Net Wt 1.55 lb
$3.99 each
$2.79 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Super Foods Core
- Pescatarian
320 Calories Per Serving*
| Total Fat | 19 g |
| Saturated Fat | 1.5 g |
| Polyunsaturated Fat | 4.5 g |
| Monounsaturated Fat | 12 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 45 mg |
| Total Carbohydrate | 25 g |
| Dietary Fiber | 4 g |
| Sugars | 18 g |
| Protein | 13 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 8 % |