At Eataly, our fishmongers do not sleep until they find the freshest seafood of the highest quality quality. As a result, our seafood is exceptional and never frozen, like this Red Snapper Fillet.
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 40 mg |
| Sodium | 70 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Protein | 22 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 0 % |
At Eataly, our fishmongers do not sleep until they find the freshest seafood of the highest quality quality. As a result, our seafood is exceptional and never frozen, like this Red Snapper Fillet.
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 40 mg |
| Sodium | 70 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Protein | 22 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 0 % |
We believe that building a strong community is about more than
just the bottom line.
We strive to make a positive impact in the communities we
serve.