Ingredients
Farm Raised King Salmon (Oncorhynchus Tshawytscha), Salt, Brown Sugar, Natural Woodsmoke, Astaxanthin (Colour).
Claims
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- FODMAP
- Keto
- Pescatarian
165 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 2.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3.5 g |
| Monounsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 30 MGM |
| Sodium | 450 MGM |
| Total Carbohydrate | 1 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 11 GRM |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Regal
Regal Salmon, Smoked, Manuka Wood - 3.5 Ounces
Net Wt 0.38 lb
$15.74 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Farm Raised King Salmon (Oncorhynchus Tshawytscha), Salt, Brown Sugar, Natural Woodsmoke, Astaxanthin (Colour).
Claims
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- FODMAP
- Keto
- Pescatarian
165 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 2.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3.5 g |
| Monounsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 30 MGM |
| Sodium | 450 MGM |
| Total Carbohydrate | 1 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 11 GRM |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |