Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Vital Clean
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
220 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 280 MGM |
| Total Carbohydrate | 45 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 14 GRM |
| Protein | 9 GRM |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 60 % |
Rice Krispies
Rice Krispies Cereal Large Size - 12 Ounces
Net Wt 12 oz
$11.04 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Vital Clean
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
220 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 280 MGM |
| Total Carbohydrate | 45 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 14 GRM |
| Protein | 9 GRM |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 60 % |