$1.99 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Whole Grains
- Kosher
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2.5 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 120 MGM |
| Total Carbohydrate | 10 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 2 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |
Ritz
Ritz Crackers, Whole Wheat - 12.9 Ounces
Net Wt 12.9 oz
$7.99 each
$6.00 each *
SNAP
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Whole Grains
- Kosher
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2.5 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 120 MGM |
| Total Carbohydrate | 10 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 2 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |