Ingredients
Pasteurized Milk and Cream, Salt, Lactic Starters, Enzymes, Panicillium Condidum and Geotrichum (Harmless white Mold).
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 12 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 35 mg |
| Sodium | 190 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 8 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 8 % |
| Iron | 0 % |
Saint Andre
Saint Andre Brie Cheese Triple Cream Wedge
Net Wt 0.5 lb
$12.50 each
Sorry, this item is not available in your area.
*Estimated item price. Final price based on weight.
0 in basket
Ingredients
Pasteurized Milk and Cream, Salt, Lactic Starters, Enzymes, Panicillium Condidum and Geotrichum (Harmless white Mold).
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 12 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 35 mg |
| Sodium | 190 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 8 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 8 % |
| Iron | 0 % |