Ingredients
Pork, Water, Veal, Salt, Sodium Lactate, Milk, Spices, Flavorings, Sodium Phosphate, Dextrose, Sodium Diacetate, Citric Acid.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- Keto
230 Calories Per Serving*
| Total Fat | 21 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 55 mg |
| Sodium | 570 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 12 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |
Schaller & Weber
Schaller & Weber - Cooked Bratwurst, 4 pk - 12 Ounces
Net Wt 0.855 LB
$7.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Pork, Water, Veal, Salt, Sodium Lactate, Milk, Spices, Flavorings, Sodium Phosphate, Dextrose, Sodium Diacetate, Citric Acid.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- Keto
230 Calories Per Serving*
| Total Fat | 21 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 55 mg |
| Sodium | 570 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 12 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |