Ingredients
Chicken Breast Meat Water Sea Salt
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Paleo
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 40 mg |
| Sodium | 180 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 13 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Sheltons
Sheltons Chicken, Premium Breast - 5 Ounces
Net Wt 0.4 lb
$4.49 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Chicken Breast Meat Water Sea Salt
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Paleo
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 40 mg |
| Sodium | 180 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 13 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |