Ingredients
Whole Wheat Flour (Contains Gluten) Water Expeller Pressed Palm Fruit Oil Honey Malt Natural Vinegar Natural Rosemary Extract
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Whole Grains
- Pescatarian
- Kosher
53 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Total Carbohydrate | 11 g |
| Dietary Fiber | 1.5 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 2 g |
Shibolim
Shibolim K'nockers, Whole Wheat, Unsalted - 6 Ounces
Net Wt 0.41 lb
$4.19 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Whole Wheat Flour (Contains Gluten) Water Expeller Pressed Palm Fruit Oil Honey Malt Natural Vinegar Natural Rosemary Extract
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Whole Grains
- Pescatarian
- Kosher
53 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Total Carbohydrate | 11 g |
| Dietary Fiber | 1.5 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 2 g |