$0.44 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 4 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 1 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |
Produce
Small Hass Avocado
Net Wt 0.6 lb
$1.69 each
$1.25 each *
SNAP
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 4 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 1 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |