Claims
- Pescatarian
- Kosher
220 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 340 MGM |
| Total Carbohydrate | 44 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 21 GRM |
| Protein | 9 GRM |
| Vitamin A | 20 % |
| Vitamin C | 10 % |
| Calcium | 20 % |
| Iron | 60 % |
Special K
Special K Cereal, Blueberry with Lemon Clusters - 12.8 Ounces
Net Wt 1 lb
$5.49 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Pescatarian
- Kosher
220 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 340 MGM |
| Total Carbohydrate | 44 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 21 GRM |
| Protein | 9 GRM |
| Vitamin A | 20 % |
| Vitamin C | 10 % |
| Calcium | 20 % |
| Iron | 60 % |