270 Calories Per Serving*
| Total Fat | 15 GRM |
| Saturated Fat | 4.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 7 g |
| Monounsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 40 MGM |
| Sodium | 180 MGM |
| Total Carbohydrate | 31 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 15 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 4 % |
Bimbo
Sweet Baked Goods Bimbo Mini Muffins, 2.11 Oz Bags - 8 x 2.2 Ounces
Net Wt 17.6 oz
$6.47 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
270 Calories Per Serving*
| Total Fat | 15 GRM |
| Saturated Fat | 4.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 7 g |
| Monounsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 40 MGM |
| Sodium | 180 MGM |
| Total Carbohydrate | 31 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 15 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 4 % |